top of page

Zehra B.

Hacettepe Üniversitesi

Tıp

Merhaba! Ben Zehra, Hacettepe Tıp Fakültesi dönem 3 öğrencisiyim.
Öncelikle sana, yalnızca akademik olarak değil sınavın psikolojik sürecini yönetmekte de yardımcı olabilirim.
Birlikte, doğru ve ulaşılabilir hedefler koyarak süreci daha verimli geçirebiliriz. Kişisel motivasyonunu ve hedefini sıklıkla hatırlatıp yılgınlığa düştüğünde kendini güncellemeni sağlayabilirim. Stres ve endişeni bu yolda avantaja nasıl dönüştürebileceğimizi konuşabiliriz.
Ayrıca eğer istersen aile, öğrenci, mentör üçgeninde süreci daha kontrollü ilerletebiliriz.
İyi çalışmanın yanında doğru yerlerde dinlenmeyi önererek zaman kaybını azaltabilir, kendi sınav sürecimde yaptığım hatalarla kıyas ederek benimle aynı ya da benzer kayıplar yaşamamanı sağlayabilirim.
Samimiyet ve dostluk içinde sürekli iletişimde olabiliriz. Kendini bana anlattığın ölçüde sana yardımcı olacağım. Kişisel isteklerinin de doğrultusunda plan oluşturup başka yapabileceklerimizi revize edebiliriz.
Hikayenin parçası olmak için heyecan duyuyorum. Şimdiden başarılar diliyorum :)

Zehra B.
ortalama puan 5 5 üzerinden, toplam 10 oy, Kişi
istockphoto.jpg

Dilan Teğin

Merhaba tüm koçluk almayı düşünen arkadaşlarım, öncelikle gerçekten hedeflerine ulaşmak isteyen arkadaşların koç ile beraber yürümelerini tavsiye ederim. ben 6 aydır zehra ablayla birlikte çalışıyorum. koçluk almadan önce ne yapacağımı nasıl ilerleyeceğimi ,o kadar konuyu nasıl yetiştireceğimi hiç bilmiyordum, çok kaygılıydım. ne yapacağını bilememenin stresi ve kaygısı beni çok depresif hale getiriyordu. hedefime karar verip zehra ablayla yol almaya başlamam benim ilk adımım oldu. zehra ablayla ilk önce bir çalışma programı çıkarttık. tyt ve ayt yi beraber götürebileceğimi bir sene önce söyleseler hayatta inanmazdım. zehra ablayla bir başladık kitaplar ,konular ,sorular ,denemeler birbir bitiyor ve ben kendimi hedeflerine doğru hızla ,emin adımlarla yol alırken buluyordum. artık kaygılarımdan kurtuldum. kendimi çok iyi ve güvende hissediyorum çünkü o çok tecrübeli bir hacettepeli :)) (şimdiden çok teşekkür ederim zehra ablaa...)

04de2e31234507.564a1d23645bf.gif

1/7

bottom of page